KOLAYCA KALİBRE EDİLEBİLEN KALİTELİ ÜRÜNLER
SİZE HUZUR VERİR

fitting instructions.jpg

İşinizi doğru yapmanıza yardımcı olan kaliteli ürünler
ADAS ile donatılmış bir aracın ön camını değiştirdiğinizde, kamera ve radarların işlerini doğru yaptığından, yani yoldaki bilgileri doğru yorumladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Kalibrasyon için araçlara ihtiyacınız vardır, ancak araçlar kadar önemli olan, görüşü bozmayacak veya bilgileri yanlış yorumlamayacak, mükemmel şekle sahip yüksek kaliteli bir ön cama ihtiyacınız vardır. İşte biz size bunu sunuyoruz: ADAS'ı huzur içinde kalibre etmenizi sağlayacak yüksek kaliteli ön camlar. İşinizi bir uzman gibi yapmanıza yardımcı olur.

Kamera kalibrasyonu
Otomobiller, genellikle ön cama entegre edilen kameralar ve sensörler sayesinde giderek daha 'akıllı' hale gelmektedir. Otomotiv camlarının değiştirilmesi sırasında sadece ürünlerin kalitesi değil, aynı zamanda bu yüksek teknolojili parçaların doğru şekilde takılması ve kalibre edilmesi de bir o kadar önemlidir.

Doğru yapmanıza yardımcı olacak hizmetler
Mükemmel cam montajını sağlamak için Sekurit Service gerekli tüm yüksek kaliteli ürünleri ve eğitim araçlarını tedarik eder.

calibration sticker.jpg

Montaj Talimatlarımızı sorun - Kılavuz ve videolar
Montaj hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olmak istiyoruz!

Herhangi bir ön camı yönetmeliklere ve otomobil üreticilerinin gereksinimlerine göre güvenle değiştirmenize olanak tanıyoruz. Bu neden önemli? Artan güvenlikle birlikte yeni teknolojiler mobilitenin geleceğini şekillendiriyor.

900 video - adım adım ön camların, kamera ünitelerinin, sensörlerin ve yan camların nasıl değiştirileceğini gösterir

Araç Üreticilerinin gereksinimlerine göre 3000 kullanım kılavuzu